Haberler

Top Gun’ın Yeni İsmi Belli Oldu

Access Hollywood’a konuşan Tom Cruise, merakla beklenen yeni projesi hakkında birçok önemli detay verdi ve filmin isminin Top Gun: Maverick olacağını açıkladı.


Cruise, röportaj esnasında yeni filme dair şu cümleleri kuruyor: “Pilotlar hız yapmak için geri dönüyorlar. Büyük ve hızlı makinelere sahip olacağız. Bu da ilki gibi rekabet üzerine bir film olacak. Ama aynı zamanda Maverick’in gelişimini göreceğiz.”

2018 yılında çekimlerine başlanması beklenen filmin yönetmeni için en iddialı isimlerden biri Tron ve Oblivion gibi filmlere imzasını atan Joseph Kosinski. Filmde Maverick’in büyük rakibi olan Iceman’e hayat veren Val Kilmer’ın ikinci filmde de yer alması bekleniyor. Top Gun: Maverick’in oyuncu kadrosu ve kamera arkası ekibinde hala soru işaretleri olsa da Tom Cruise’un açıklamasına göre kesinleşen bir isim var: Harold Faltermeyer. Top Gun’ın unutulmaz müziklerine imza atan Faltermeyer, ikinci filmin de müziklerini yapacak.

Betigül Küçük
1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Yorum yaz