Haberler

Tom Cruise’lu ‘The Mummy’den Heyecanlandıran Fragman!

İlki 1999 yılında Stephen Sommers’ın yönetmenliğinde çekilen The Mummy, şimdi de Tom Cruise’un baş rolünü üstlendiği yeni çevrimiyle geliyor.

Universal Pictures, ilk olarak Brendan Fraser ile başlattığı The Mummy serisini tamamen başa sararak yoluna Tom Cruise ile devam ediyor. Çok daha ciddi, karanlık ve aksiyon dolu bir şekilde geri dönen The Mummy için çıkan son fragman da bunun kanıtı.

Yeni Mumya filminin yönetmen koltuğunda Alex Kurtzman oturuyor. Tabii ki dünyayı bu lanetli prensesten kurtaracak kahramanımız ise Nick Morton rolündeki Tom Cruise. Oldukça korkutucu gözüken Ahmanet ise Sofia Boutella tarafından canlandırılıyor. Diğer oyuncular arasındaysa Annabelle Wallis (Jenny Halsey) ve Russell Crowe (Dr. Henry Jekyl) gibi isimler yer alıyor.

Türkiye’de de 9 Haziran tarihinde vizyona girmesi beklenen filmin yayımlanan ikinci fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz