Haberler

Tom Cruise Top Gun 2 İçin İmzayı Attı!

Ünlü aktör Tom Cruise, yakında çekimlerine başlanacak olan ve döneminde büyük ses getirmiş, etkileri sosyal hayata kadar uzanmış olan 1986 yapımı kült film Top Gun’ın devamı için imzayı attı.

top-gun-tom-cruise-1

Haberi, ünlü yapımcı Jerry Bruckheimer sosyal medya hesabından duyurdu. İlk filmin yönetmenliğini, 2012 yılında intihar eden Tony Scott üstlenmişti. Yeni filmin çekimlerine, ilk filmin 30. yıl dönümü olan bu senenin sonlarına doğru başlanması öngörülüyor. 354 milyon dolar gişe hasılatı ile döneminde rekor kıran filmde donanma pilotu Teğmen Pete “Maverick” Mitchell’i canlandıran Tom Cruise’un yanı sıra Val Kilmer, Anthony Edwards ve Kelly McGillsis gibi oyuncular rol almıştı.

Mustafa Güler
1985 Denizli doğumlu. Süleyman Demirel Üniversitesi Elektronik Haberleşme Mühendisliği mezunu. Aynı bölümün Yıldız Teknik Üniversitesi ‘nde olanında master öğrencisi. Telekomünikasyon sektöründe kendi mesleğiyle iştigal ediyor. İstanbul'a ısınamayan Egelilerden. Progressive Rock tutkunu, Ege ve Orta Anadolu türküleri araştırıcısı, askeri tarih ve uluslararası ilişkiler meraklısı. Akdeniz ve Latin sinemasını estetik buluyor ve kendine yakın hissediyor.

Yorum yaz