Haberler

The Way Back’in Fragmanı Paylaşıldı

The Way Back'in Fragmanı Paylaşıldı

Başrolde Ben Affleck‘in yer aldığı The Way Back‘ten fragman geldi.

Tumbleweeds ve The Accountant filmlerinin yönetmeni Gavin O’Connor, bağımlı olan eski bir basketbol koçunun hikayesini anlatan The Way Back ile geri dönüyor. Alkol bağımlısı olan Jack Cunningham, eski okulundan reddedemeyeceği bir teklif alır. Okulun basketbol koçu kalp krizi geçirdiğinden yerine onun geçmesini isterler. Jack kötü durumda olan takımı kurtarmaya çalışırken, kendi sorunlarıyla da yüzleşmeye başlar.

The Way Back‘in başrolünde Ben Affleck, Janina Gavankar ve Hayes MacArthur yer alıyor. Film, yönetmen O’Connor ve Affleck’in The Accountant‘dan sonra bir araya geldiği ilk film. Aynı zamanda O’Connor, The Dynamiter‘ın senaristi Brad Ingelsby ile filmin senaryosunu da kaleme alıyor.

The Way Back‘in ülkemizdeki vizyon tarihi henüz belli değil.

İrem Naz Güvel
1990 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Küçükken tiyatrocu olacağım diye tutturdu. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yönünü sinemaya çevirdi ve önünü alamadı. İş hayatında 1 kanal ve 2 yayınevi bulundurarak editörlük yapıyor. Buffy the Vampire Slayer hastası ve hakkında 7/24 konuşma potansiyeline sahip.

Yorum yaz