Haberler

The Lunchroom’un Fragmanı Paylaşıldı

The Lunchroom'un Fragmanı Paylaşıldı

Mar del Plata Uluslararası Film Festivali‘nde ses getiren The Lunchroom‘dan ilk fragman yayınlandı.

Arjantinli yönetmen Ezequiel Radusky‘nin adını duyuran filmi Los dueños (2013)’dan sonra çektiği ilk film olan The Lunchroom, bir il belediye binasında 30 yıldır temizlik işçiliği yapan Lila’yı merkezine alıyor. Lila, yemek bölümünü yenileme ve patron olarak resmi bir şekilde işletme şansını yakaladığında, arkadaşı Marcela’nın kıskançlıklarına maruz kalır.

Lila’ya hayat veren Liliana Juárez performansıyla Mar del Plata Uluslararası Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünün sahibi oldu. Juarez’e Rosario Blefari, Verónica Perrota ve Nina Suarez eşlik ediyor. Yönetmen Radusky, filmin senaryosunu bu yılın çok konuşulan filmlerinden Monos‘un yapımcılarından Diego Lerman ile kalem alıyor.

İrem Naz Güvel
1990 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Küçükken tiyatrocu olacağım diye tutturdu. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yönünü sinemaya çevirdi ve önünü alamadı. İş hayatında 1 kanal ve 2 yayınevi bulundurarak editörlük yapıyor. Buffy the Vampire Slayer hastası ve hakkında 7/24 konuşma potansiyeline sahip.

Yorum yaz