Martin Scorsese’in bir mafya öyküsünü konu alacak filmi The Irishman‘in çekimlerine Şubat 2017’de başlanacağı açıklandı.

martin-scorsese-robert-de-niro

Martin Scorsese‘in yönettiği projede Robert De Niro ve Joe Pesci yeniden bir araya gelecek. Daha önce Godfellas filminde bir araya gelen ikilinin performansı şimdiden hayranları heyecanlandırmaya yetiyor.

The Irishman çekimlerine önümüzdeki yılın ilk aylarında başlanacak olması söylentisi prodüktör Dante Ferretti tarafından da onaylandı.

Filmin hakları STX Entertainment tarafından sağlanacak olup, film için 50 milyon$‘lık bir bütçe ayrıldığı belirtildi.

Filmin Charles Brandt‘ın I Heard You Paint Houses adlı kitabından uyarlandığı belirtildi. Filmde, De Niro‘yu azılı gangster Frank “The Irishman” Sheeran olarak izleyeceğiz.

The Irishman filmi aynı zamanda Scorsese ve The Godfather oyuncusu Pacino‘nun ilk iş birliği projesi olacak.

Yazar Hakkında

Serel İğrek

9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.