Martin Scorsese, Robert De Niro ve Al Pacino yeni film için bir araya geliyor.


Yıllar sonra efsane isimleri tekrar bir araya getirecek olan filmi Martin Scorsese, ilk olarak 2008 yılında çekmeyi planlamış ancak yıllarca ertelenen büyük bütçeli ‘ganster filmi’ ile ilgili önemli adımlar bu yıl atılabilmişti. 2017’nin başlarında Netflix’in filmin haklarını satın aldığı açıklandı ve Scorsese’in yöneteceği filmin başrolünde Robert De Niro ve Al Pacino gibi iki dev ismin olacağı da belirlendi. Son yapılan açıklamayla filmin çekimlerine Ağustos 2017‘de başlanacak.

Charles Brandt’in kitabından uyarlanan film Robert De Niro ve Martin Scorsese’in birlikte çalıştığı dokuzuncu film olacak ve De Niro, filmde Jimmy Hoffa’nın karmaşık ölümü sebebiyle suçlanan Frank “The Irishman” Sheeran karakterine hayat verecek. Filmde aynı zamanda Al Pacino, Joe Pesci ve Harvey Keitel gibi birçok usta oyuncu da yer alacak. Al Pacino filmde, öldürülen Jimmy Hoffa’yı canlandıracak.

Bu yıl çekimlerine başlanacak olan ve kadrosuyla daha şimdiden en merak edilen filmler arasına adını yazdırmayı başaran The Irishman’i izlemek için yaklaşık iki yıl kadar bekleyeceğiz. IndieWire’ın haberine göre film, 2019 yılında vizyona girecek. Ancak Netflix’ten henüz kesin tarihe dair net bir açıklama gelmedi.

 

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.