The Death of Stalin’den İlk Fragman Yayımlandı!

Steve Buscemi ve Jason Isaacs’ın başrollerinde bulunduğu, Josef Stalin’in hayatının son günlerini ve ölümünden sonra yaşananları komedisel bir eleştiriyle izleyiciye aktarmayı hedefleyen The Death of Stalin‘den ilk fragman geldi!

İtalyan yönetmen Armando Iannucci’nin yönettiği film Fabien Nury‘nin aynı isimden romanından uyarlanıyor. Stalin’in 1953’teki ölümünden sonraki politik durum ve iktidar mücadelesinin anlatıldığı filmde Steve Buscemi, Stalin’den sonra partinin ve ülkenin başkanı olan Nikita Khrushchev‘i canlandıracak. Jeffrey Tambor, Stalin’in varis gösterdiği Georgy Malenkov‘u, Jason Isaacs ise Georgy Zhukov rolünde olacak.

The Death Of Stalin, ilk olarak Toronto Film Festivali’nde gösterilecek ve festivalden kısa bir süre sonra, 20 Ekim’de Amerika’da vizyona girecek. Türkiye vizyon tarihi henüz belli olmayan filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

 

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.