1980 tarihli John Landis klasiği, Dan Aykroyd ve John Belushi’nin başrollerinde yer aldığı The Blues Brothers, animasyon dizi olarak yayınlanacak.

blue-brothers-ray-ban-wayfarers-sunglasses-shadesdaddy-giggsey

Yapımcılığını Dan Aykroyd, Judy Belushi ve Saturday Night Live yazarı Anne Beatts’in üstleneceği animasyon dizi çok yakında yayınlanacak. Bob’s Burgers’ın yaratıcısı Bento Box Entartainment’ın elinden çıkacak animasyon, 2011 yılından bu yana geliştirme aşamasındaydı.

Jake ve Elwood Blues’ın maceralarını anlatacak olan animasyon serisinde müzik ana karakter olacak. Her bir bölümde yeni bir soundtrackle karşılaşacağımız dizide Blues Brother tarafından seslendirilen soul, blues ve R&B türleri ön planda olurken sadece dizi için hazırlanan soundtrackler de yer alacak.

Yazar Hakkında

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.