Batman V Superman: Dawn of Justice’deki kızgın Bruce Wayne’den sonra The Accountant filmiyle, ayakları biraz daha yere basan bir Ben Affleck karşımızda. Filmin ilk fragmanı yayınlandı.

Christian Wolf (Ben Affleck), çevresindekilerden farklı olduğunu bilerek büyümüştür. Bir matematik dehası olan Wolf’un rakamlarla arası çok iyidir. Görünüşte bir muhasebeci olarak çalışan Wolf aslında dünyanın en büyük suçluları için para aklama yapmaktadır. Yasal olarak birlikte çalışmaya başladığı ilk müşterisi bir robot teknolojileri firmasıdır. Firmada çalışan genç bir muhasebe memuru (Anna Kendrick), şirketin muhasebe defterinde bir tutarsızlık görür. Fakat bu, Wolf’un daha sonra karşılaşacağı sorunların yalnızca başlangıcıdır.

Filmde Ben Affleck’in karakteri ve komplo teorileri dikkat çekiyor. Warner Bros yapımı filmin yönetmen koltuğunda ise Gavin O’Connor var.

Filmin vizyon tarihi ise Ekim olarak açıklandı.

 

 

Yazar Hakkında

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.