Haberler

Terrence Malick Yönetmenliğinde Yeni Film: The Last Planet

72. Cannes Film Festivali’nde son filmi ”A Hidden Life” ile kendisinden söz ettiren Terrence Malick’in yeni filmi ”The Last Planet”ın çekimleri başladı.

Yaklaşık 3 yıldır üzerinde çalıştığı filmi ”A Hidden Life”ın seyirciyle buluşmasının ardından Terrence Malick‘in hız kesmeden yeni filme başladığı öne sürülüyor. Basında yer alan haberlere göre film, Roma’nın güneyinde yer alan Anzio Bölgesi’nde birkaç haftadır çekimlerini sürdürüyor.

Yeni film ”The Last Planet”ın konusu hakkında detaylı bilgiye ulaşılamasa da İncil’den ve İsa’dan yola çıkarak yapılan bir film olduğu biliniyor. Filmle ilgili bilinen bir diğer bilgi ise, tabuları yıkan alışılmadık türde bir film olacağı yönünde…

Terrence Malick‘in son filmi ”A Hidden Life”ın vizyon tarihi sonbahar olarak öngörülürken, çekimleri devam eden ”The Last Planet”ın vizyon tarihi ise henüz bilinmiyor.

 

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz