Haberler

Taylan Biraderler’in Yeni Filmi Vizyona Girmeye Hazırlanıyor!

Taylan Biraderler’in yeni filmi vizyona girmeye hazırlanıyor.

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken ve Taylan Biraderler olarak bilinen Duru Taylan ve Yağmur Taylan‘ın yeni filmi ”Azizler”in çekimleri İstanbul’da gerçekleştirildi. En son 2009 yılında yönetmenliğini üstlendiği Vavien‘in ardından Taylan Biraderler bu kez başrollerini Haluk Bilginer, Engin Günaydın, İlker Aksum ve Binnur Kaya gibi usta isimlerin üstlendiği Azizler ile sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca; Öner Erkan, İrem Sak, Fatih Artman, Gülçin Santırcıoğlu, Hülya Duyar, Göktuğ Yıldırım ve Helin Kandemir gibi pek çok başarılı isim rol alıyor.

10 yıl aradan sonra sinema sektörüne geri dönen Duru Taylan ve Yağmur Taylan, bu süreçte Muhteşem Yüzyıl ve Vatanım Sensin gibi televizyon dizilerinin yönetmenliğini üstlenmişti. Şimdilerde beyaz perdeye dönüş yapan Taylan Biraderler‘in yeni filmi Azizler‘in senaryosunu ise, Berkun Oya kaleme alıyor.

Merakla beklenen Azizler‘in konusu hakkında henüz bir açıklama yapılmazken filmin önümüzdeki sene (2020) içerisinde vizyona girmesi bekleniyor.

 

 

 

 

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz