Haberler

Tartışma Yaratan Film The Hunt Vizyona Girecek

Şimdiden bu yılın en çok konuşulan filmi olan The Hunt, mart ayında vizyona girecek.

Geçtiğimiz eylül ayında vizyona girmesi planlanan ancak siyasi göndermeleri nedeniyle ABD başkanı Donald Trump da dahil birçok kişinin ağır eleştirilerine maruz kalan ve pazarlama çalışmaları askıya alınan The Hunt’ın geçtiğimiz günlerde vizyona girmeyeceği duyurulmuştu. Ancak son yapılan açıklamada tüm tartışmalara rağmen filmin ABD’de 13 Mart’ta vizyona gireceği açıklandı. Türkiye vizyon tarihi henüz belli değil.

The Hunt, bir grup zenginin spor adı altında insanları avlamasını konu alıyor. 12 kişi kendilerini bir açıklıkta bulur. Bu oyun alanını yaratan zengin “avcılar”  ise oraya ne zaman ve nasıl geldiklerini bilmeyen bu kişileri teker teker avlamaya başlar.

Compliance ve Z for Zachariah filmleriyle tanınan Craig Zobel, The Hunt‘ın yönetmenliğini üstlenirken, kadrosunda da Betty Gilpin, Ike Barinholtz, Emma Roberts ve Hilary Swank yer alıyor.

Ayrıca Blumhouse ve Universal, filmin vizyon tarihini açıkladıkları yeni fragmanı da yayınladı.

İrem Naz Güvel
1990 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Küçükken tiyatrocu olacağım diye tutturdu. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yönünü sinemaya çevirdi ve önünü alamadı. İş hayatında 1 kanal ve 2 yayınevi bulundurarak editörlük yapıyor. Buffy the Vampire Slayer hastası ve hakkında 7/24 konuşma potansiyeline sahip.

Yorum yaz