Haberler

Tarantino’nun Yeni Filminin Kadrosu Şekilleniyor!

Tarantino'nun Yeni Filminin Kadrosu Şekilleniyor!

Leonardo DiCaprio, Brad Pitt ve Margot Robbie’nin başrollerinde yer alacağı Once Upon a Time in Hollywood’un kadrosu gittikçe büyüyor.

Charles Manson temalı yeni Quentin Tarantino filmi, 1958 – 1963 yılları arasında yayınlanan Bounty Law isimli Western dizisinin yıldızı Robert Dalton’ın (Lenardo DiCaprio) ve onun dublörünün (Brad Pitt) hikayesini anlatacak. Margot Robbie’nin ise ünlü yönetmen Roman Polanski’nin öldürülen eşi Sharon Tate’i canlandıracağını biliyorduk.

Bu haliyle bile beklentileri epey yukarı çeken Tarantino, kadroya son eklediği isimlerle kendi rüya takımını kurmuş gözüküyor. En son 1997’de Paul Thomas Anderson’un Boogie Nights’ında bu kadar büyük bir kadroyla beyaz perdeye gelen Burt Reynolds, uzun bir aradan sonra George Spahn rolüyle karşımıza çıkıyor. Reynolds’ın yanı sıra Kurt Russell, Michael Madsen ve Tim Roth’ta Once Upon a Time in Hollywood ekibine katılan isimler arasında.

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz