Haberler

Tarantino Yeni Projesine Hazırlanıyor

Quentin Tarantino, Manson Ailesi’ni ve cinayetlerini konu alan bir film çekmeye hazırlanıyor.

Önümüzdeki yıl yaz aylarında çekilmesi planlanan Film için Tarantino ‘nun Brad Pitt ve Jennifer Lawrence’ teklif götürdüğü öğrenildi.

Hem yönetmenliğini hemde senaristliğini Tarantino’nun yapacağı film, Manson’lar tarafından öldürülen ve aynı zamanda Roman Polanski’nin de eşi olan Sharon Tate’i konu alacak.

Sharon Tate rolü için Tarantino’nun Jenifer Lawrence’a teklif götürdüğü biliniyor. Fakat Margot Robbie de aynı karakter için düşünülen oyuncular arasında yer alıyor.

Daha Önce çektiği Pulp Fiction, Kill Bill, Reservoir Dogs gibi filmlerle sinema dünyasındaki yerini sağlamlaştıran ve çektiği filmlerle kendi tarzını yaratan Tarantino’ nun şimdiye dek çektiği ve gerçek olaylardan uyarlanan ilk filmi olacak. Filmin vizyon tarihi ve ismi ise henüz belli değil.

Geçtiğimiz senelerde Kill Bill Vol 3’ün geleceğini de duyuran Tarantino Serinin 3. Filminde Vernita Green‘in kızı Nikki’nin intikam arayışına odaklanabileceğini söylemişti.

Amerikalı yönetmen, bu iki filmden sonra kariyerini sonlandırmayı planlıyor.

Gamze Güner
1994'ün karlı bir kış günü dünyaya geldi. Liseye gidene kadar kendini bilmez bir haylaz olarak yaşadı. Lise yıllarında edebiyata olan ilgisiyle beraber sinemaya olan ilgisi de katlanarak arttı. Lise yıllarında çok istediği gazetecilik mesleği üzerine 4 sene lisans yaptı. Fakat bildiği doğrulardan vazgeçmemek adına gazetelerde çalışmamaya karar verdi. Fotoğraf çekmek, sinema üzerine okumak ve yazmak ise en büyük tutkuları arasında.

Yorum yaz