Haberler

Steven Knight’ın Son Filmi Serenity’den Yeni Fragman!

Steven Knight’ın Son Filmi Serenity’den Yeni Fragman!

Eastern PromisesBurnt ve Dirty Pretty Things gibi filmlerin senaryosuna imzasına atan; Taboo ve Peaky Blinders’ın yaratıcılığını üstlenen Steven Knight son filmi Serenity ile seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Matthew McConaughey ve Anne Hathaway‘i bir araya getiren filmden merak uyandıran yeni fragman yayınlandı!

2013 yılında Locke ile başarılı bir çıkış yakalayan yönetmen Steven Knight beş yıl aradan sonra yeni filmi Serenity ile beyaz perdeye dönüyor. Senarist koltuğunda da Knight’ın oturduğu film oldukça etkileyici bir oyuncu kadrosuna sahip. Başrollerde Matthew McConaughey ve Anne Hathaway‘in yer aldığı filmde ikiliye Jason ClarkeDiane LaneDjimon HounsouJeremy StrongKenneth FokRobert Hobbs ve Rafael Sayegh gibi isimler eşlik ediyor.

Gerilim öğeleriyle desteklenen hikayede Karen’ın eski kocası Baker Dill’den yardım istemesi sonucunda gelişen olayları odağına alıyor. Yayınlanan fragmanıyla dikkat çekmeyi başaran film yönetmenin Locke‘da yakaladığı ivmeyi yukarıya çekecek gibi gözüküyor.

Ekin Taneri
1991 Şubat’ında Ankara’da doğdu. Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü mezunu. Uykusuz gecelerin insanı. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Sanat ve Tasarım yüksek lisansı ile cebelleşmekte. Hayata kadraj arkasından bakmayı sever. Robert Mapplethorpe ile özel bir bağı var. Çocukluğundan beri filmlere karşı özel bir tutku duyuyor. Şu sıralar part time reklamcı, part time ninja olarak hayatını sürdürüyor.

Yorum yaz