Haberler

SSM Atilla Dorsay’ı ve Usta Yönetmenleri Sinemaseverlerle Buluşturuyor!

smm

Sinemaseverler, Atilla Dorsay’ın moderatörlüğünde; Reha Erdem, Çağan Irmak ve Onur Ünlü’yle Sakıp Sabancı Müzesi’nde buluşuyor.  Açıklanan  programda SSM Galeri Konferans salonunda Ocak, Şubat ve Mart aylarında gerçekleşecek film gösterimleri sonrası Atilla Dorsay’ın moderatörlüğünde, yönetmenlerin katılımıyla filmlerle ilgili paneller düzenlenecek.

SSM Galeri Konferans salonunda gerçekleşecek film gösterimleri ve paneller 29 Ocak’ta Reha Erdem’in Kosmos filmi ile başlayacak. 19 Şubat’ta Çağan Irmak’ın Karanıktakiler filmi ile devam edecek olan etkinlik, 19 Mart’ta Onur Ünlü’nün Sen Aydınlatırsın Geceyi filmi ile son bulacak.

Etkinlik programının ayrıntıları şu şekilde:

29 Ocak – 17:00

Kosmos, Reha Erdem, Film Gösterimi ve Panel

19 Şubat – 17:00

Karanlıktakiler, Çağan Irmak, Film Gösterimi ve Panel

19 Mart – 17:00

Sen Aydınlatırsın Geceyi, Onur Ünlü, Film Gösterimi ve Panel

 

 

İsa Aykurt
1983 yılında Mersin’de doğdu. Celal Bayar Üniversitesi Maliye bölümü mezunu. Müzik ve sinema ile ilgili olduğu her an yaşadığını hissediyor. 2012 yılında, İstanbul’a yerleşip sosyal medya üzerine eğitim aldı. Sosyal medyayı, müzik ve sinemayı da içerecek şekilde mesleği yapma çabasında. Kedileri, kargaları, kaplumbağaları, gitarları, plakları, filmleri... sever. Filmi sinemada, müziği konserde izlemeyi daha da çok sever.

Yorum yaz