Yönetmenliğini ve senaristliğini Ümit Ünal’ın üstlendiği Sofra Sırları, 12 Şubat 2018’de Vadistanbul Cinemaximum’da filmin oyuncularının ve yönetmenin de katılımıyla gerçekleştirilen galada büyük beğeni topladı.

Filmin oyuncuları Demet Evgar ve Alican Yücesoy ile yönetmen Ümit Ünal, galada basın mensuplarının sorularını yanıtladılar.

Filmin başrol oyuncusu Demet Evgar; “Sofra Sırları, bir kadının özgürlük hikayesini konu alıyor film  aslında seyirciyle buluştukça daha da özgürleşecek.. İzleyen herkese şifa olsun. Bundan sonraki söz seyircinin” dedi. Filmi izleyecek olanlar için ise “Seyirci filmden çıktığından kimsenin öldüğüne üzülmeyecek ama  çıktıklarında acıkabilirler, karınlarını doyurup filme gelmeliler.” diye tavsiyede bulundu. Komiser karakterini canlandıran oyuncu Alican Yücesoy ise “Oyuncuların bir kısmıyla zaten önceden tanışıyorduk Ümit’le de yıllar önce çalışmıştık. Çok güzel bir set süreci geçirdik, baştan sona harikaydı. Bundan sonraki aşaması da iyi geçecek. Çünkü bu hissedilebilir bir şey…” açıklamasını yaptı.

Filmin yönetmen ve senaristi  Ümit Ünal; “Sofra Sırları benim yaklaşık 10 yıllık bir projem, son üç sene içerisinde hayata geçirebildik. Bu kadro ile çalıştığım için çok mutluyum. Hepsi ile tekrar gözüm kapalı çalışabilirim.” diyerek filmin oyuncularıyla yeniden bir araya gelmek istediğinin sinyallerini verdi.

Film 16 Şubat 2018‘de vizyona girecek.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.