Shia LaBeouf’un senaryosunu yazdığı filmin yönetmeni İsrailli yönetmen Alma Har’el.

Shia LaBeouf’un hayatından kesitleri ve bağımlılıklarını anlatan ‘’Honey Boy’’ Toronto Uluslararası Film Festivali’ndeki gösteriminin ardından Kasım ayında gösterime girecek. LaBeouf’un otobiyografisi olan filmin senaryosu da Shia LaBeouf’a ait. ‘’Honey Boy’’un yönetmeni ‘’Bombay Beach’’ ve ‘’LoveTrue’’ belgeselleri ile tanınan Alma Har’el.

Shia LaBeouf’un kendi babasını oynadığı filmde, ‘’A Quiet Place’’ ile tanıdığımız Noah Jupe, LaBeouf’un filmdeki karakteri Otis Lort’un çocukluğuna hayat veriyor. ‘’Manchester by the Sea’’nin Oscar adaylı oyuncusu Lucas Hedges ise Otis’in ergenliğini canlandırıyor. Film, henüz çocukken oyunculukla tanışan Otis’in giderek tanınır hale gelmesi, ünlü bir oyuncu olarak hayatını sürdürürken bağımlılık ile tanışması ve babası ile olan kavgalı ilişkisini anlatıyor.

Bu yıl Sundance Film Festivali’nde ilk gösterimini yapan ve büyük beğeni toplayan ‘’Honey Boy’’un kadrosunda ayrıca FKA Twigs, Maika Monroe, Natasha Lyonne, Martin Starr ve Clifton Collins Jr. yer alıyorlar. Filmin fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.