Ödüllü Sessiz Sinema 2. Etap Başlıyor!

Canlı yayında artık Fil’m Hafızası takipçileri yarışıyor.

Oyuna nasıl katılacaksın?

  • Kendini tanıtan ve neden sessiz sinema oyununa katılmak istediğini anlatan maksimum 1 dakikalık videonu Instagram DM üzerinden veya [email protected] e-mail adresine gönder.
  • Gönderdiğin video Fil’m Hafızası jürisi tarafından değerlendirilecek.
  • Jüri elemesinden geçersen Fil’m Hafızası üyelerinden biri takım arkadaşın olacak ve oyunda sana destek verecek.

Yarışma nasıl olacak?

  • İki takım birbirine rakip olacak ve belirlediğimiz günlerde, Instagram LIVE‘da yarışacak. 
  • Yarışma süresi 10 dakika, her canlı yayın öncesinde 10 filmden oluşan liste anlatan kişinin telefonuna mesaj olarak iletilecek. 10 dakika içerisinde doğru bilinen filmler takımın hanesine artı puan olarak yazılacak.
  • Filmleri istediğin sırayla anlatabilirsin, pas geçebilirsin, tekrar başa dönebilirsin, sessiz olmak şartıyla filmden bir sahneyi canlandırarak da anlatmaya çalışabilirsin.
  • Doğru cevap olarak IMDB’de yer alan Türkçe isimleri kabul edeceğiz.
  • İlk turda anlattığın filmi tahmin eden takım arkadaşın, ikinci turda filmleri anlatan taraf olacak.
  • İki tur sonunda en çok doğru yanıt veren takıma 1.000 TL D&R Hediye Çeki ödülümüz var.

Bu heyecanı birlikte paylaşmak istiyorsan videonu bekliyoruz!

Son başvuru tarihi 31 Ağustos Pazartesi günü.

Ayrıca, kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında seni aydınlatmak isteriz;

Yarışmamıza katılmak için bize gönderdiğin video Fil’m Hafızası jüri üyelerince değerlendirilecek, ve elemeden geçtikten sonra seninle beyan ettiğin e-posta veya cep telefonu numarası üzerinden iletişime geçilecek. Bu kapsamda sana ait ad, soyad, adres, e-posta bilgisi, cep telefonu numarası, sosyal medya profil adı, görüntü ve ses kaydı vb. türünde kişisel veriler tarafımızca işlenebilecek. Belirttiğimiz bu kişisel veriler yukarıda tarif edilmiş sessiz sinema yarışmasının kurgusu gereğince yapılması gereken işlemler haricinde başka herhangi bir amaç doğrultusunda kullanılmayacak. Görüntü ve ses kayıtlarını içeren videoların sessiz sinema yarışması kapsamındaki sosyal medya duyurularında kullanılabilir ancak bu işlemin senin rızan haricinde yapılamayacağından emin olabilirsin. O nedenle, eğer görüntülerinin kullanılmaması yönünde bir talebin varsa bize belirtmeni rica eder, kişisel verilerinin gizliliği ve korunması ile ilgili gerekli hassasiyeti göstereceğimizi bilmeni isteriz.

Fil’m Hafızası Ekibi

Yazar Hakkında

Fil'm Hafızası

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.