Sebastian’s Voodoo (2008)

Sebastian’s Voodoo,  esir olduğu yerden kurtulmaya çalışan bir voodoo bebeğinin hikayesini anlatıyor. Bu kurtuluş mücadelesinde yanındaki diğer esirleri de kurtarmak isteyince oldukça kritik bir seçim yapması gerekecektir. Joaquin Baldwin’in yönettiği bu 4 dakikalık animasyon, dünyanın en prestijli sinema okullarından biri olan UCLA Animasyon Atölyesi’nde bir ikinci sınıf projesi olarak ortaya çıktı ve aday olduğu 32 festivalden 29 ödülle döndü.

Filmin Künyesi

Yönetmen: Joaquin Baldwin

Yazar Hakkında

cagin

1980'de dünya tiyatrolar gününde doğdu. Doğma büyüme Bandırma'lı olup İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'ni kazandığı zaman İstanbul'a geldi ve hala İstanbul'da yaşamaya devam ediyor. Önde gelen bir telekomünikasyon firmasında proje yöneticisi olarak çalışıyor. Boş zamanlarında film izlemeyi ve kitap okumayı seviyor. Sinema'ya olan ilgisi dedesinin makinistlik günlerine kadar uzanıyor.

Yazarın Diğer Yazıları

1 Yorum

  1. Avatar
    Yağmur

    “To let myself go” Avener şarkısı ile uzun süre power TV’de tekrar tekrar gösterilmiş, her defasında klibini sonuna kadar izletmiştir. Müzik de kısa da çok başarılı.

    Cevapla

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.