Terrence Malick’in Weightless olarak kararlaştırdığı filmin adı Song to Song olarak değiştirildi. Malik, filmin vizyon tarihini 17 Mart 2017 olarak onaylarken filmin isminin Song To Song olarak kalacağını belirtti. 


17 Mart 2017’de gösterime girecek film; Austin Texas’ta geçecek bir aşk hikayesini anlatacak. Şarkı yazarı Faye (Rooney Mara) ve BV (Ryan Gosling); müzik ustası Cook (Michael Fassbender) ile garson (Natalie Portman) arasındaki mücadeleyi ve baştan çıkaran bir rock’n roll manzarası ile başarının getirdiği ihaneti konu alacak.


Madonna, Bob Dylan, Red Hot Chilli Peppers, Patti Smith, Lykke Li, the Black Lips, Iggy Pop, Florence ve Arcade Fire gibi kaliteli seslerin yer aldığı, birbirinden güzel müziklerle harmanlanan sahnelerle dikkat çeken aslında müziği hikayesinin odak noktası olduğunun sinyallerini veren Song to Song’un oyuncu kadrosunda ise Ryan Gosling, Christian Bale, Cate Blanchett, Rooney Mara, Haley Bennett, Natalie Portman, Michael Fassbender, Val Kilmer, Benicio Del Toro, Clifton Collins Jr., Angela Bettis, Bérénice Marlohe, Florence Welch ve Holly Hunter yer alıyor.


Terrence Malick, 1973 ile 2011 yılları arasında sadece beş film yaptıktan sonra son birkaç yılda üç tane daha yayımladı. Medyanın utangaç film yapımcısı, kariyerinin bu son aşamasında nispeten verimli olmasına rağmen, her yeni çalışmayı kendi başına bir olay gibi hissetmeyi başarıyor.


Broad Green Pictures‘ın 17 Mart 2017’de vizyona girecek olan “Song to Song” adlı son filminin ilk fotoğrafını aşağıda bulabilirsiniz.

DSC_2102.NEF

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.