Bi'DünyaHaberler

Royal Filarmoni Orkestrası Sezen Aksu Şarkıları ile 11 Aralık’ta Zorlu PSM’de!

ingiliz-kraliyet-filarmoni-orkestrasi-sezen-aksu-calacak

Marcello Rota şefliğindeki dünyaca ünlü The Royal Philharmonic Orchestra, Erdal Kızılçay’ın yepyeni düzenlemeleri ile 11 Aralık’ta Zorlu Performans Sanatları Merkezi Turkcell Sahnesi’nde Sezen Aksu‘nun unutulmaz eserlerini seslendiriyor.

Dünyaca ünlü The Royal Philharmonic Orchestra, Sezen Aksu’nun eserlerini seslendirecek. Unutulmaz eserler ünlü aranjör Erdal Kızılçay’ın 1,5 yıllık çalışmasının ardından yepyeni düzenlemeleriyle ilk kez seyirci karşısına çıkacak. Orkestra şefliğini ise dünyanın en önemli orkestra şeflerinden Marcello Rota üstlenecek.

Sezen Aksu da izleyici olarak katılacağı gecede ilk defa kendi bestelerini The Royal Philharmonic Orchestra icrasıyla dinleyecek.

Biletler Biletix‘te.

Duygu Dedeoğlu
83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Yorum yaz