Haberler

Robert Pattinson ve Margaret Qualley The Stars at Noon’da Başrolü Paylaşacaklar

Robert Pattinson ve Margaret Qualley Claire Denise’in son filmi The Stars at Noon‘un başrolünde yer alacaklar.

Robert Pattinson, Margaret Qualley, Claire Denis

High Life‘daki uyumları çalışmalarının ardından Claire Denise kendi ifadesiyle “fazla zaman kaybetmeden” yeni filminin hazırlıklarına başlarken yine Robert Pattinson ile çalışmak istediği dile getirdi. Claire Denise‘in son projesinde Pattinson’a eşlik eden isim ise Once Upon a Time in Hollywood‘un yıldızlarından Margaret Qualley.

Image result for high life robert pattinson

 

Senaryosunu Lea Mysius ve Andrew Litvack ile birlikte kaleme alan Claire Denise, Adrew Litvack ile daha önce tıpkı Pattionson ile olduğu gibi High Life filminde beraber çalışmıştı. 1984 Nikaragua Devrimi’ni konu alıyor. The Stars At Noon aynı zamanda 1986 basımlı Denis Johnson‘ın romanının da beyaz perde uyarlaması. The Stars At Noon, İngiliz bir iş adamı ve bildiği okuyan bir Amerikalının arasında geçen tutkulu aşkı anlatıyor. İkili kısa bir süre içinde kendilerini yalanların, entrikaların, tehlikeli durumların ve komplo teorilerinin arasında buluyor. Ülkeden de kaçmak zorunda kalan çift birbirlerinden başka kimseye güvenemeyecekleri bir duruma sürükleniyorlar.

Image result for margaret qualley

Robert Pattinson‘ın The Batman ile, Margaret Qualley’in ise Head Full of Ghots ile meşgul olduğu şu günlerde Claire Denise‘in filmin çekimlerine ne zaman başlayacağı tam olarak kestirilemiyor.

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz