Haberler

Robert Pattinson, “Souvenir”ın Devam Filminde Yer Almayacak

Joanna Hogg imzalı The Souvenir filminin devamında oynaması beklenen Robert Pattinson, çekim planının uymaması yüzünden kadroya dahil olmadı.

Bu yıl Sundance Film Festivali’nde Jüri Büyük Ödülü’nü kazanan The Souvenir‘ın devam filminin geleceği duyurulmuştu. Tilda Swinton, Tom Burke ve Honor Swinton Byrne gibi isimlerin rollerini yeniden canlandıracakları devam filmde Robert Pattinson da yer alacaktı. Ancak yeni Batman seçilen oyuncu, Christopher Nolan‘ın yeni filmi Tenet de oynayacağından, programının The Souvenir‘ın çekim zamanıyla uymadığından kadrodan ayrıldı. Pattinson‘ın sözcüsü, oyuncunun filmde oynamayı çok istediğini ancak planın bunu imkansız haline getirdiğini ve oyuncunun filmin yönetmeni Joanna Hogg ile günün birinde çalışmayı çok istediğini dile getirdi.

 

İrem Naz Güvel
1990 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Küçükken tiyatrocu olacağım diye tutturdu. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yönünü sinemaya çevirdi ve önünü alamadı. İş hayatında 1 kanal ve 2 yayınevi bulundurarak editörlük yapıyor. Buffy the Vampire Slayer hastası ve hakkında 7/24 konuşma potansiyeline sahip.

Yorum yaz