Robert De Niro ve John Malkovich aksiyon ve gerilim türündeki Wash Me In The River’da birlikte rol alacaklar.

Robert De Niro Loves His Flip Phone and Doesn't Care Who Knows | Vanity Fair

Hollywood’un usta oyuncularından Robert De Niro ve John Malkovich Amerikalı film yapımcısı ve yönetmen Randall Emmet‘in ikinci uzun metraj filmi Wash Me In The River için bir araya geliyor. Filmin oyuncu kadrosunda yer alan diğer bir yıldız isim ise Colson Baker olacak. Randall Emmet daha önce yapımcılığını üstlendiği filmlerde hem De Niro hem de Malkovich ile çalışma fırsatı yakalamıştı.

Wash Me In The River, Ethan Coen, Joel Coen‘ın imzasını taşıyan No Country for Old Men’den esintiler taşıyor. Filmin senaryosunu ise Adam Taylor Barker kaleme alacak. Aynı zamanda bir intikam hikâyesi de olan film madde bağımlılığından kurtulmaya çalışan bir gencin sıra dışı sayılabilecek hayatını konu alıyor. Nişanlısının ölümünden uyuşturucu tedarikçilerini sorumlu tutan genç, tedarikçilerinden intikam almanın yollarını arıyor. Filmde ayrıca deneyimli iki polis de madde bağımlısı gencin peşine düşünüyor.

John Malkovich Has A Secret For Being insanely Productive | GQ

Randall Emmet ilk uzun metraj filmi Midnight in the Switchgrass bu yılın başında çekimlerine başlamıştı. Başrollerinde Megan Fox ve Bruce Wills‘in yer aldığı Midnight in the Switchgrass  prodüksiyonu  Covid-19 pandemisi nedeniyle durdurulmak zorunda kalmıştı. Randall Emmet, Midnight in the Switchgrass çekimlerine kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor. Bir yandan ilk filmi ile meşgul olan Emmet ikinci filminin çekim tarihini ise 9 Kasım olarak belirledi.

Kasım ayında başlanması planlanan Wash Me In The River‘ın çekimleri hem Gürcistan hem de Porto Riko’da gerçekleşecek. The Wash Me In The River‘ın yapımcılığını ise George Furla ile Tim Sullivan gerçekleştirecek. Alex Eckert, Nicholas D’Angelod ve Lydia Hull ise filmin yürütücü yapımcısı olacak. The Wash Me In The River‘ın gelecek yılın Toronto Film Festivali’nde ön planda olması bekleniyor. The Wash Me In The River’ın 2021 yılının son aylarında vizyona girmesi hedefleniyor.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.