Yönetmenliğini ve senaristliğini Nancy Meyers’ın üstlendiği The Intern‘den yeni fragman yayınlandı. Başrollerinde Oscar ödüllü güzel aktör Anne Hathaway ve efsanevi oyuncu Robert De Niro’nun rol aldığı The Intern, modayla alakalı olması bakımından akıllara Hathaway’in rol aldığı Devil Wears Prada‘yı getiriyor. Ancak bu kez hikaye oldukça farklı, stajyer rolünde Robert De Niro yer alırken Hathaway’i başarılı bir CEO olarak izleyeceğiz.

indir

 

Filmin konusu: 70 yaşındaki Ben Whittaker (Robert De Niro), eşini kaybetmiş bir emeklidir. Emekliliğine son vermek için Jules Ostin (Anne Hathaway) tarafından işletilen moda sitesinde stajyer olarak çalışmaya başlar.

Fragman İçin:

Yazar Hakkında

Gülfem Kıroğlu

1992'nin Mayıs'ında dünyaya, 2009 Eylül'de İstanbul'a geldi. MSGSÜ Türk Dili ve Edebiyatı'ndan mezun oldu. Öğrenciliğe doyamadı ve aynı yıl Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'ne kayıt yaptırdı. Hayattaki uğraşı edebiyat, kültür-sanat ve sinema. Senaryo dersleri alıyor, bu filmleri nasıl çekiyorlar diye düşünüp duruyor. Sinemanın büyülü gerçekçiliğine inanıyor.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.