Haberler

Ricky Gervais Bir Kez Daha Altın Küre’yi Sunacak!

2010, 2011 ve 2012 yıllarında Altın Küre Ödül Töreni’ni sunan ve birçok tartışmaya sebep olan İngiliz komedyen, oyuncu ve yönetmen Ricky Gervais, üç yıllık aranın ardından bir kez daha törenin sunucusu olacak.

2010-2012 arasında törenin sunuculuğunu üstlenen isim 2013’te sunuculuğu Tina Fey ve Amy Poehler’a devretmişti. Ancak törenden ancak 2 yıl uzakta kalabilen komedyen, bu yıl tekrar sunuculuk görevine geri döndü.

Ricky Gervais’in Altın Kürelerdeki vukuatlarından sonra çeşitli röportajlarında ve basın toplantılarında insanları “yeniden Altın Küre Ödül Töreni’ni sunmakla” tehdit ettiğini hatırlıyoruz. Aşağıdaki videoda Gervais’in 2012’deki törende yaptığı açılış konuşması yer alıyor.

73. Altın Küre Ödülleri ise 10 Ocak‘ta gerçekleşecek.

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz