Haberler

Reed Morano’nun Yeni Filmi I Think We’re Alone Now’dan Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Reed Morano'nun Yeni filmi I Think We’re Alone Now'dan Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Dünya prömiyerini Sundance Film Festivali’nde gerçekleştiren I Think We’re Alone Now’dan ilk fragman yayınlandı.

The Handmade’s Tail dizisi ile Emmy’i kazanan yönetmen Reed Morano seyircisine karanlık ve distopik bir fragman sunuyor. Filmin baş rollerinde yeni dönemin dikkat çeken isimlerinden Elle Fanning ve Peter Dinklage yer alıyor. İkiliye Charlotte Gainsbourg ve Paul Giamatti eşlik ediyor. İlk filmiyle beyazperdeye parmak izlerini bırakacak gibi görünen yönetmen seyircisini sarsmaya  hazırlanıyor gibi görünüyor.

Fragman, filmin konusu hakkında pek fazla bir ipucu vermesede yarattığı atmosfer ile yılın  ilgi çeken ve beklenen yapımlardan biri olmayı başarıyor. Amerika’daki vizyon tarihi 21 Eylül olarak duyurulan filmin Türkiye’deki vizyon tarihi ise belirsiz.

Ekin Taneri
1991 Şubat’ında Ankara’da doğdu. Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü mezunu. Uykusuz gecelerin insanı. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Sanat ve Tasarım yüksek lisansı ile cebelleşmekte. Hayata kadraj arkasından bakmayı sever. Robert Mapplethorpe ile özel bir bağı var. Çocukluğundan beri filmlere karşı özel bir tutku duyuyor. Şu sıralar part time reklamcı, part time ninja olarak hayatını sürdürüyor.

Yorum yaz