Haberler

Raw Filminden Özel Görüntüler Geldi !

İlk kez yönetmenlik koltuğuna oturan Julia Ducournau’nun elinden çıkma gerilim yapımı Raw‘dan yeni klipler geldi.

Justine 16 yaşında genç ve normal bir kadındır. Tüm ailesi veteriner olan Justine de onların yolundan gitmek ister. Başarılı bir öğrenci olarak 16 yaşında veterinerlik fakültesine girmeyi başarır. Ancak burada onu üst sınıfların sınamaları ve okulun büyüsü ile gelen acımasız, cezbedici ve sallantılı bir dünya beklemektedir. Sırf akranlarına uyum sağlayabilmek adına kurallara boyun eğen Justine ailesinin prensiplerini yıkarak hayatında ilk kez çiğ et yer. Ancak bu kendi içinde yatan tehlikeli bir yanı keşfetmesinin sadece başlangıcı olacaktır…

Senaryosunu da yönetmenin kendisinin üstlendiği filmin başrolünde Garance Marillier yer alırken, filmin kadrosunda Ella Rumpf, Rabah Naït Oufella, Laurent Lucas, Bouli Lanners ve Joana Preiss de yer alıyor.

Toronto Uluslararası Film Festivali, Fantastic Fest ve Cannes Film Festivali‘nden olumlu eleştirilerle dönen gerilim yapımı Cannes‘dan FIPRESCI ödülü ile döndü. Dedikodulara göre Toronto Uluslararası Film Festivali‘nde filmi izleyen seyircilerden bazılarına ise medikal müdahale gerekti.

Serel İğrek
9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Yorum yaz