Haberler

Tarantıno, “Once Upon a Tıme ın Hollywood” Karakterleri Hakkında Konuştu

Once Upon a Time in Hollywood'un 4 Saatlik Versiyonu Geliyor

Quentin Tarantino, merakla beklenen yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood‘un karakterleri hakkında bilgi verdi.

1969’da geçen Once Upon a Time in Hollywood, popüler bir televizyon dizi oyuncusu ve dublörünün sinema sektörüne geçiş macerasını anlatıyor. Filmin başkahramanı Rick Dalton’ın bir Western dizinde başarılı bir kariyeri var ancak sinema istediği gibi gitmiyor. Tarantino’ya göre Leonardo DiCaprio‘nun canlandıracağı Rick, kariyerinde beklediği sıçramayı yapamadığı için iç kargaşa yaşayan ve kendine acıyan biri. Ayrıca bu başarısızlığının  tüm suçunu kendi dışında herkese atıyor.

Rick’in dublörü Cliff Booth da Brad Pitt tarafından canlandırılıyor. Yönetmen, Cliff’in yok edilemez ve yaşayan en ölümcül adamlardan biri olduğunu söyleyerek ekliyor, “Karşısındakini bir kaşıkla, bir kağıtla veya kartvizitle öldürebilir”.

Tarantino, Margot Robbie’nin hayat vereceği Sharon Tate ve Manson tarikatının film ve karakterlerle olan bağlantısı hakkında ise çok fazla detay vermekten kaçınıyor.

Film, 26 Temmuz‘da vizyonda.

İrem Naz Güvel
1990 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Küçükken tiyatrocu olacağım diye tutturdu. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yönünü sinemaya çevirdi ve önünü alamadı. İş hayatında 1 kanal ve 2 yayınevi bulundurarak editörlük yapıyor. Buffy the Vampire Slayer hastası ve hakkında 7/24 konuşma potansiyeline sahip.

Yorum yaz