Haberler

Quentin Tarantino İmzalı Once Upon a Tıme ın Hollywood’dan Yeni Fragman Geldi!

ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD Brad Pitt (L) and Leonardo DiCaprio credit: Andrew Cooper/Sony Pictures

1969 Los Angeles’ında geçen Quentin Tarantino imzalı Once Upon a Time in Hollywood’dan yeni fragman geldi.

Bir Quentin Tarantino filmi olmasının yanı sıra ”Once Upon A Time in Hollywood”, kadrosunda Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino, Kurt Russell, Tim Roth ve Dakota Fanning gibi ünlü isimlerin yer almasıyla da dikkat çekiyor.

1969 Los Angeles’ında geçen filmde artık Hollywood’da eski popülerliğini kaybeden Sharon Tate’in komşusu Rick Dalton ile uzun süredir birlikte çalıştığı dublörü Cliff Booth’un hikayesi konu alınıyor.

Türkiye’de Warner Bros dağıtımı ile beyaz perdeye gelecek Once Upon a Time in Hollywood’un vizyon tarihi ise 23 Ağustos 2019 olarak belirlendi.

İşte filmin yeni fragmanı:

 

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz