Prömiyerini 72. Cannes Film Festivali’nde yapan Quentin Tarantino’nun son filmi Once Upon A Time… In Hollywood’dan iki yeni tanımı fragmanı yayınlandı.

 Yılın merakla beklenen filmlerinden olan Upon A Time …In Hollywood’un başrollerini Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt üstleniyor. İkiliye Margot Robbie, Al Pacino, Kurt Russell, Tim Roth, Dakota Fanning, Timothy Olyphant, Michael Madsen, Luke Perry, James Marsden, Lena Dunham, Emile Hirsch ve Bruce Dern gibi dikkat çekici isimler eşlik ediyor. 

1960’lı Yılların Hollywood’una Bir Bakış 

1969 yılının Los Angeles’ında geçen film Hollywood’da artık tanınmakta güçlük çeken, Sharon Tate’in kapı komşusu Rick Dalton ile onun uzun süredir birlikte çalıştığı dublörü Cliff Booth’un hikâyesini konu ediyor. Hikayenin arka planında ise o yılların sinema sektörünü ve o dönem içinde sektör içinde yer alan ünlü isimleri göreceğiz. İçinde pek çok sürprizi barından filmde Sharon Tate, Steve McQueen, Sam Wanamker, Bruce Lee ve Roman Polanski gibi ünlü figürlerin hikayeleri var.

Once Upon a Time … in Hollywood’un Vizyon Tarihi 23 Ağustos 

Once Upon a Time … in Hollywood, Türkiye’de Warner Bros.’un dağıtımcılığında 23 Ağustos 2019’da vizyona girecek. Filmden yayınlanan yeni tanıtım fragmanlarını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.