Bu yıl 24 Şubat’ta 91. kez gerçekleştirilecek Oscar Ödül Töreninde; Bohemian Rhapsody filmiyle hikayesi sinemaya aktarılan Queen’in üyelerinden Brian May ve Roger Taylor; American Idol’la tanınan Adam Lambert ile birlikte sahne alacak.

Bu yıl sunucusuz gerçekleştirilecek olması ve dört ödül kategorisinin önce canlı yayından çıkarılıp ardından gelen tepkiler üzerine geri adım atılmasıyla şimdiden oldukça tartışma yaratan Oscar Ödül Töreni, ödül alacak yapımların yanı sıra sahne performanslarıyla da geceye renk katacak pek çok ismi ağırlayacak.

2012 yılında kurdukları beraberlikle Queen + Adam Lambert ismiyle sahne alan Queen ve Adam Lambert, bu sefer de Oscar Ödül Töreni için bir araya geliyor. Queen‘in hikayesini konu alan ve 5 farklı dalda adaylık elde eden Bohemian Rhapsody, gecede oldukça ilgi çekecek yapımların başında yer alacak.

Ayrıca A Star Is Born filmiyle En İyi Orijinal Şarkı dalında aday olan Lady Gaga’nın Bradley Cooper ile beraber seslendireceği ”Shallow” isimli şarkı, geceye dair merakla beklenen anlar arasında yer alıyor.

 

 

 

 

 

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.