Haberler

Patriots Day Filmine Bir Ünlü İsim Daha!

THE FOLLOWING: Kevin Bacon as Ryan Hardy in THE FOLLOWING premiering Monday, Jan. 21 (9:00-10:00 PM ET/PT) on FOX. ©2012 Fox Broadcasting Co. CR: Michael Lavine/FOX

2013 yılında Boston Maratonu’nda yaşanan bombalı saldırıyı konu edinerek beyaz perdeye aktaracak olan Patriots Day filmine bir ünlü isim daha katıldı.

THE FOLLOWING: Kevin Bacon as Ryan Hardy in THE FOLLOWING premiering Monday, Jan. 21 (9:00-10:00 PM ET/PT) on FOX. ©2012 Fox Broadcasting Co. CR: Michael Lavine/FOX

ABD’nin Boston kentinde her yıl düzenlenen bir maratonun bitim noktasında 15 Nisan 2013 tarihinde gerçekleşen bombalı saldırı, yönetmen Peter Berg tarafından sinemaya uyarlanıyor.  Senaryosunu Matt Charman, Eric Johnson ve Paul Tamasy’nin birlikte yazdığı filmin oyuncu kadrosu da yavaş yavaş belirleniyor.

The Departed, Boogie Nights gibi filmleriyle bildiğimiz Mark Wahlberg filmin yapımcılığını üstlenenlerden biri olmasının yanı sıra filmde de başrolde bulunuyor. Wahlberg’le birlikte filmde rol alması kesinleşen isimlerden bir diğeri ise geçtiğimiz yıl Whiplash filmi ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Oscar’a uzanan J.K. Simmons. Ve son olarak yapılan duyurularla Black Mass, Mystic River gibi filmlerle tanıdığımız Kevin Bacon’ın kadroya dahil edildiği gelen haberler arasında.

Mark Whalberg, J.K. Simmons, John Goodman, Michelle Monaghan, Jimmy O. Yang, Vincent Curatola gibi isimlerin kadroda bulunduğu Patriots Day adlı filmin çekimlerinin ise önümüzde sonbaharda yapılması bekleniyor.

3 kişinin ölümüne ve yüzlerce kişinin yaralanmasına neden olan bu korkunç saldırı, Watertown semtinde her yıl 19 Nisan tarihinde yas ilan edilerek lanetleniyor.

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz