Haberler

Patriots Day Filminden Poster Yayımlandı

Yönetmen koltuğunda Peter Berg’in bulunduğu, başrollerinde Mark Wahlberg, J.K. Simmons, Kevin Bacon ve John Goodman gibi isimlerin yer aldığı Patriots Day filminden bir poster izleyicilerle buluştu.

2013 yılındaki Boston maratonu sırasında gerçekleşen bombalı saldırı ve sonrasında gelişen olayları konu alna film, Casey Sherman ve Dave Wedge’in Boston Strong: A City’s Triumph Over Tragedy isimli kitabından uyarlandı.

Boston Polisi’nde sporcu ve seyircileri koruma görevini üstlenen polislerden Tommy Saunders’ı canlandıran Mark Wahlberg filmin posterinde de ön planda. Yarış sırasında meydana gelen patlama sonrasında ekiplerin tamamının, Edward F. Davis (John Goodman) liderliğinde bir operasyonla, şüpheli kardeşler Tamerlan ve Dzhokhar Tsarnaev‘in peşine düştüğü filmin Ocak ayında vizyona girmesi bekleniyor.

Gözde Bertuğ
İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Yorum yaz