Başrollerini Jennifer Lawrence ve Chris Pratt’ın paylaştığı, yönetmen koltuğunda ise Morten Tyldum’ın bulunduğu Passengers filminden ilk fotoğraflar izleyicilerin beğenisine sunuldu.

jennifer-lawrence-chris-pratt-cinemacon-2016-passengers-41316-1

Yapımcılığını Sony Pictures’ın üstlendiği Passengers’ın senaryosu ise Doctor Strange, The Mummy ve Pacific Rim: Maelstorm ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Jon Spaiths’e emanet. Lawrance ve Pratt dışında filmde Laurence Fishburne, Michael Sheen, Aurora Perrineau, Kimberly Battista, Jamie Soricelli ve Shelby Taylor Mullins’i de izleyeceğiz.

Film, bir mekanik mühendisinin uzak bir galaksiye gitmek için yollara düşmesiyle başlar. Mühendis, 100 yıldan fazla uyuduktan sonra uyandığında etrafı keşfe çıkar. Yolculuğu süresince ona eşlik eden bir gazetecinin de varlığından haberdar olur. Bu gazeteciyle aralarında başlayacak olan aşk, ikiliyi farklı maceralara sürükleyecektir.

Passengers‘ın, Amerika’da 21 Aralık‘ta vizyona girmesi bekleniyor. Türkiye’de izleyiciyle buluşacağı tarih ise henüz kesinleşmedi.Passengers-Filmi

882c5bb6-e862-4d54-abac-5eb6a40f67bf

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.