Park Seo Joon, Uhm Tae Hwa‘nın yönetmenliğini üstlendiği film Concrete Utopia‘da oynayacak.

Son olarak Parasite‘ta oynayan Park Seo Joon‘un yer alacağı yeni filmin detayları paylaşıldı. Oyuncu, Uhm Tae Hwa‘nın bilim-kurgu türündeki filmi Concrete Utopia’da yer alacak. Film, yönetmenin Vanishing Time: A Boy Who Returned‘ten sonraki ilk projesi olacak.

Filmde Park Seo Joon’na, I Saw the Devil ve Three… Extremes’ten tanınan Lee Byung Hun ile A Werewolf Boy ve The Silenced oyuncularından Park Bo Young eşlik edecek. Concrete Utopia, Lee Byung Hun’un ilk felaket filmi olmayacak, geçen yılki Ashfall’da volkanik bir felaketten kurtulmaya çalışırken, Song Kang Ho ve Jeon Do Yeon ile birlikte şu an çekimleri devam eden havacılık felaket filmi Emergency Declaration’da rol alıyor.

Film konusunu Kim Soong Nyoong‘un web çizgi romanı Yukwaehan Yiwoot‘tan alıyor. Concrete Utopia büyük bir deprem sonrasında harabeye dönen bir şehirde hayatta kalanları merkezine alıyor.  Lee Byung Hun’un karakteri Young Tak, Hwang Goong apartmanını yabancılardan korumaya çalışan bir liderdir. Park Seo Joon, Young Tak’a yardım etmek için seçilen ve krizlerle karşılaştıkça giderek daha cesur hale gelen bir Min Sung’u oynayacak. Park Bo Young ise Min Sung’un karısı ve tehlikeli durumlarda yaralananlara değer veren sıcak bir karakter olan eski hemşire Myung Hwa olarak rol alacak.

Filmin çekimlerine Mart 2021‘de başlaması planlanıyor.

Park Seo Joon Beyaz Perdeye Döndü

Kariyerinin başında televizyonda büyük projelerde yer alan Park Seo Joon, artık beyazperde de önemli işlere imza atmaya başladı. Daha önce Midnight Runners ve The Divine Fury filmlerinde yer alan oyuncu, şu sıralar Dream filminin çekimlerini tamamlıyor. Extreme Job’un yönetmeni Lee Byeong Heon‘un futbol filminde Yoon Hong Dae adlı teknik direktörü canlandıracak. Yoon Hong-Dae futbol oyuncusu olduğu zamanlarda yanlışlıkla bir davaya karışır ve bu nedenle disiplin cezası alır. Futbolcu daha sonra evsizlerden ve daha önce hiç futbol oynamamış kişilerden oluşan özel bir milli futbol takımı için teknik direktör olarak atanır. Yoon Hong Dae ve ekibi Evsizler Dünya Kupası’nda yarışmak için çalışmaya başlar.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.