Haberler

Paolo Sorrentino’nun Son Projesi “Loro”dan Fragman!

Paolo Sorrentino'nun Son Projesi 'Loro'dan Fragman!

La Grande Belleza‘yla Oscar ödülünü kazanan Paolo Sorrentino’nun Jude Law’lu The Young Pope‘tan sonraki son projesi Loro’dan yeni fragman yayımlandı.

Prömiyerini Mayıs ayında Cannes Film Festivali‘nde yapması beklenen ve iki bölümden oluşan Loro, İtalya’nın hem en zengin iş adamı hem de siyasi lideri olan Berlusconi’nin iş hayatından çok özel yaşamına kadar birçok şeye değiniyor.

Loro’nun başrolünde Sorrentino’yla daha önce The Great Beauty’de çalışmış ve daha önce de Berlusconi’yi canlandırmış aktör Toni Servillo yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Riccardo Scamarcio, Elena Sofia Ricci ve Ricky Memphis gibi isimlerin de yer aldığı Loro’nun ilk bölümü 24 Nisan’da, ikinci bölümü 10 Mayıs’ta yayınlanacak.

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz