Bi'DünyaHaberler

Oscar And The Wolf 28 Ocak’ta Babylon Bomonti’de!

Belçikalı elektronik pop grubu Oscar and the Wolf, 28 Ocak Perşembe akşamı ilk kez Babylon sahnesinde!

504cafee_Marie_Wynants_IMG_6335_web
Gent çıkışlı Oscar & The Wolf, yayınladığı iki adet EP’nin ardından 2 yıllık turne sonrası ilk uzunçalar albümleri Entitiy’i geçtiğimiz yıl yayınladı. Brian Eno, Florence and the Machine gibi önemli isimlerle çalışan Leo Abrahams’ın da katkıda bulunduğu“Entity” adlı albümüyle Oscar & the Wolf, Belçika listelerinde zirveye oturdu. Montreux Jazz, The Great Escape, Rock Werchter festivallerinde sahne alan Oscar & the Wolf, Max Colombie’nin vokali etrafında oluşan elektronik ve karanlık sayılabilecek parçaları ile Babylon’da ahaliyle buluşacak.

Kapı Açılış: 20:30
Warm Up: Just D
Oscar & The Wolf: 21:30
After Party: Just D

Biletler Biletix‘te! Facebook etkinlik linki ise burada.

Not: Babylon Bomonti etkinlik biletlerinin tükendiğini duyurdu fakat katılmak isteyenlerin etkinlik linklerini takip etmesinde yine de fayda var. Çünkü müzikseverler Change.org’da kampanya başlattı.

Duygu Dedeoğlu
83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Yorum yaz