Ergenliğin doruklarında el yordamı ile ilişki kurmaya çalışan iki gencin bir gününe tanıklık edebilmek için desteklerinizi bekliyoruz!

Ondan Bahsetmiyorum‘a Destek İçin Son Günler!

Kitlesel fonlama sitesi olan Fongogo üzerinden Ondan Bahsetmiyorum’a dilediğiniz miktarda destek olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Fongogo sitesinde kendinize ait bir hesap oluşturmak ya da Facebook hesabınız üzerinden otomatik bağlanmak. Daha sonra kredi kartınızla ya da banka kartınızla vereceğiniz miktar karşılığında hediyelerimizden birini seçerek destek olabilirsiniz. Dilerseniz isminizi gizleme seçeneğini de tıklayabilirsiniz!

Filmin tüm finansmanı kitlesel fonlama kampanyası ile sağlanacağından kampanyada hedefimize ulaşmamız filmin yapılabilmesi için tek yol. Fongogo kampanyasından sağlanacak gelir tüm ekip, ekipman ve post-prodüksiyon giderlerine harcanacak.

Ondan Bahsetmiyorum Hakkında

Lise öğrencisi Ali, arkadaşı Barbaros’tan bir süredir iletişim kurduğu Derya’nın “rahat” bir kız olduğu bilgisini öğrenir. Ali, ailesinin yokluğundan faydalanarak Derya’yı evine davet etmeye karar verir. Ancak bu naif ve acemi iki lise öğrencisinin arasındaki ilişki henüz başladığı gün son bulacaktır. Ondan Bahsetmiyorum, ergenliğin uç noktalarında el yordamı ile ilişki kurmaya çalışan bu iki gencin bir gününe tanıklık eder.

Filmin Müzikleri Cemiyette Pişiyorum’dan!

2000 yılında Ankara’da kurularak milenyuma bir punk darbesi vuran Cemiyette Pişiyorum’un Gripin şarkısı filmin jeneriklerini 3 akor ile taçlandıracak.

Ondan Bahsetmiyorum‘a destek olmak ve film ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın!

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.