Haberler

Once Upon a Time in Hollywood’un Director’s Cut Versiyonu Geliyor

Once Upon a Time in Hollywood'un 4 Saatlik Versiyonu Geliyor

Quentin TarantinoOnce Upon a Time in Hollywood‘un 4 saatlik Director’s cut’ını yayınlamaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde 10. filminin ardından sinemadan emekli olacağını açıklayan yönetmen Quentin Tarantino, bu yıl Altın Küre’de En İyi Film (Komedi ya da Müzikal) ödülünü alan filmi Once Upon a Time in Hollywood‘un uzun versiyonunu yayınlayacak. İlk kurgusu 4 saat 20 dakika olan film, 2 saat 40 ile vizyona girmişti. Tarantino, Sony yöneticilerinin onayını aldığını ve önümüzdeki yıl filmi yeni haliyle göstereceklerini söyledi.

Yeni düzenlemede, ilk versiyonunda atılan birçok önemli sahne yer alacak. Charles Manson’a hayat veren Damon Herriman filmde daha fazla sahnesi olduğunu daha önce söylemişti. Tim Roth, James Marsden ve Dean Martin‘in de atılan sahneleri yeni versiyonda gösterilecek. Ayrıca yapımcı David Heyman, 10 yaşındaki Julia Butters‘ın çok fazla sahnesinin kesildiğini ve o sahnelerden birinin ona Oscar adaylığı getirebilecek kadar iyi olduğunu söyledi.

İrem Naz Güvel
1990 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Küçükken tiyatrocu olacağım diye tutturdu. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yönünü sinemaya çevirdi ve önünü alamadı. İş hayatında 1 kanal ve 2 yayınevi bulundurarak editörlük yapıyor. Buffy the Vampire Slayer hastası ve hakkında 7/24 konuşma potansiyeline sahip.

Yorum yaz