Once Upon a Time in Hollywood, Cannes’da Ayakta Alkışlandı

Quentin Tarantino’nun yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood, ilk gösterimini gerçekleştirdiği 72. Cannes Film Festivali’nde seyirciler tarafından ayakta alkışlandı.

Tarantino, Pulp Fiction filminden tam 25 yıl sonra yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood ile yeniden Cannes Film Festivali’ndeydi. Kendisini de en son 4 sene önce 8’inci filmi The Hateful Eight ile izleme imkanı bulmuştuk.

Quentin Tarantino yönetmenliğinde olması bile heyecanlanmamız için başlı başına yeterliyken, Brad Pitt, Leonardo Di Caprio, Tim Roth, Al Pacino ve Margot Robbie gibi isimleri kadrosunda barındırması da merakımızı iyiden iyiye alevlendiriyor.

Once Upon a Time in Hollywood ve yarışma kategorisinde yer alan tüm filmler, Alejandro Gonzalez Innaritu’nun jüri başkanlığındaki ekip tarafından değerlendirilecek ve ödüller 25 Mayıs’ta yapılacak törenle sahiplerini bulacak.

İlgiyle beklenen ve belli ki ilgiyle de karşılanan Tarantino filmi için biraz daha sabretmemiz gerekiyor çünkü Türkiye’de 23 Ağustos’ta vizyona girecek. Sharon Tate’in ölüm yıldönümünün tam da 50. yılında.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.