Haberler

Nicole Kidman’lı Destroyer’dan Son Fragman Geldi!

DESTROYER Nicole Kidman as Erin Bell

Başrolünde Nicole Kidman’ın yer aldığıKaryn Kusama yönetmenliğindeki Destroyer‘dan Son Fragman Geldi!

Destroyer‘daki performansıyla 76. Altın Küre‘de En İyi Kadın Oyuncu adaylığı bulunan Nicole Kidman, diğer tüm filmlerinde olduğu gibi bu filminde de farklı bir karakterle seyirci karşısına çıkıyor. Ayrıca filmin yönetmenliğini yapan Karyn Kusama da gerilim türündeki yeni filmi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Filmin senaryosu ise Phil Hay ve Matt Manfredi‘ye ait.

Destroyer; gençliğinde bir gangster çetesinde gizli görev yapmış, yıllar sonra gelen bir haberle çeteye geri dönen Los Angeles Polis Departmanı dedektifi Erin Bell’in hikayesini anlatıyor. Nicole Kidman’ın bir dedektifi canlandırdığı filmin oyuncu kadrosunda ise, Sebastian Stan, Toby Kebbell, Tatiana Maslany, Bradley Whitford, Jade Pettyjohn ve Scoot McNairy gibi isimler yer alıyor.

25 Aralık’ta Amerika’da vizyona gireceği bilinen Destroyer’ın ülkemizdeki vizyon tarihi ise henüz netleşmedi.

 

 

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz