Sofia Coppola’nın yönettiği Nicole Kidman, Elle Fanning, Kirsten Dunst ve Colin Farrell’in de olduğu “The Beguiled” kadrosuna Nice Guys’tan tanıdığımız Angourie Rice de katılıyor.

angourie_rice_at_cannes_getty_h_2015

Shane Black’in filmi Nice Guys’ta Ryan Gosling ve Russel Crowe ile oynayan Angourie Rice, şimdi de Sofia Coppola’nın The Beguiled filminin kadrosuna katılıyor.

Coppola’nın yöneteceği filmin kadrosu Nicole Kidman, Elle Fanning, Kirsten Dunst ve Colin Farrell ile bir hayli güçlü görünüyor. Thomas Cullinan’ın romanından uyarlanan filmi daha önce Clint Eastwood, 1971 yılında da çekmişti. Bu yapım da Eastwood filminin yeniden çekilmiş bir versiyonu olacak.

Film, yaralı askerlerin bulunduğu bir akademide çalışan güneyli yalnız bir kadının kıskançlık ve şehvet dolu bir hikayesini anlatıyor.

Farell, filmde asker rolünü canlandıracak olup; Kidman, Fanning, Dunst ve Rice ise akademideki güneyli kızları oynayacak.

Sofia Coppola, Roman Coppala ve Youre Henley’in prodüktörlüğünü yapacağı filmin yapımcısı ise Fred Roos olacak. Focus film ise dağıtım rolünü üstlenecek. Filmin çıkış tarihi henüz belli değil.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.