Haberler

Netflıx’in The Irıshman’inden İlk Fragman Yayınlandı

Yönetmenliğini Martin Scorsese’in üstlendiği The Irishman‘in ilk fragmanı yayınlandı.

Image result for irishman netflix

Senaryosu Steven Zaillian‘a ait olan The Irishman, yazar Charles Brandt‘ın I Heard You Paint House isimli romanından adepte edildi. Filmin yönetmenliğini Taxi Driver, The Departed, Shutter Island gibi kült filmleriyle tanınan Martin Scorsese gerçekleştiriyor. The Irishman’in başrollerinde ise Robert De Niro, Al Pacino, Harvey Keitel, Jack Huston, Jesse Plemon ve Anna Paquin gibi önemli isimler yer alıyor.

Filmle ilgili henüz net bilgiler olmasa da The Irishman Netflix tarafından sonbaharda izleyici ile buluşturulacak. The Irıshman, Frank Sheeran adında bir tetikçinin hikâyesini konu alıyor. Robert De Niro‘nun canlandırdığı Frank Sheeran ölüm döşeğindeyken American Teamsters Union’un lideri Jimmy Hoffa’nın faili meçhul cinayetini işlediğini iddia ediyor.

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

1 Yorum

Yorum yaz