Haberler

Nasipse Adayız’dan İlk Fragman Paylaşıldı

Nasipse Adayız'dan İlk Fragman Paylaşıldı

Ercan Kesal’ın yazıp yönettiği Nasipse Adayız filminden fragman geldi.

Ercal Kesal‘ın ilk uzun metrajı olan Nasipse Adayız, konusunu oyuncunun aynı isimli kitabından alıyor. İstanbul’da bir belediyenin başkan aday adayı olan Doktor Kemal Güner’in bir günde geçen trajikomik hikayesini anlatıyor. Filmin kadrosunda Ercan Kesal, Selin Yeninci, İnanç Konukçu, Muttalip Müjdeci, Nazan Kesal ve Valeriu Andriuta yer alıyor.

Kesal’ın yazıp yönettiği filmin dünya prömiyeri, 22 Ocak-2 Şubat 2020 tarihlerinde gerçekleşecek 49. Uluslararası Rotterdam Film Festivali’nde yapılacak.

Ay Yapım önderliğindeki yapım ortaklarında Poyraz Film, Thalia Production ve Living Pictures’ın da olduğu Nasipse Adayız, Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü ve Sırbistan Film Fonu tarafından desteklendi. Görüntü yönetmenliğini Barbu Balasoiu, kurgusunu Ali Aga, sanat yönetmenliğini de Oya Köseoğlu üstleniyor.

İrem Naz Güvel
1990 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Küçükken tiyatrocu olacağım diye tutturdu. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yönünü sinemaya çevirdi ve önünü alamadı. İş hayatında 1 kanal ve 2 yayınevi bulundurarak editörlük yapıyor. Buffy the Vampire Slayer hastası ve hakkında 7/24 konuşma potansiyeline sahip.

Yorum yaz