Haberler

The Mummy’den Yeni Poster Geldi!

Başrolünde Tom Cruise’un yer aldığı The Mummy filminden yeni bir poster sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. Universal Pictures, Cruise’un takip edildiğini anlatan posteri geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdü.

The Mummy medeniyetin başlangıcından bugüne, tüm kültürleri etkileyen efsane olarak yeni bir versiyonla beyazperdeye geliyor. 1932 yılında ilk kez çekildiktan sonra merakla beklenen bir film haline gelen The Mummy hikayeleri, 1999 yılında Stephen Sommers‘ın çekimiyle tekrar seyircinin karşısına çıkmıştı.

Bir çölün derinliklerindeki lahitte gömülü olduğuna inanılan, hayatı elinden alınmış antik bir prensesin günümüzde uyanmasıyla başlayan hikaye, prensesin yüzyıldır içinde büyüttüğü kötülüğü ve dehşeti de yanına almasıyla şiddetlenir. Ortadoğu’nun çöllerinden bugünün Londra’sına gizlenmiş olan labirentlere uzanan Mumya, yeni tanrılar ve canavarlar dünyasını aralayan bir hikaye olarak karşımıza çıkıyor.

Annabelle Wallis, Jake Johnson, Courtney B. Vance ve Russell Crowe’u da izleyeceğimiz The Mummy Haziran ayında vizyonda olacak. Yönetmen koltuğunda Alex Kurtzman’ın yer aldığı filmin senaristleri ise Jon Spaihts ve Christopher McQuarrie.

Gözde Bertuğ
İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Yorum yaz