Haberler

Matt Damon’lı “Downsizing” Filminden Fragman!

Konusu ve oyuncu seçimiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran, son Alexander Payne filmi Downsizing‘den ilk fragman yayımlandı.

Oyuncu kadrosunda Matt Damon‘a Christoph Waltz, Hong Chau, Rolf Lassgård gibi isimler eşlik ederken filmin senaryosunda, yönetmen Alexander Payne‘e Jim Taylor yardımcı olacak. Film, nüfus kontrol yöntemi olarak ortaya çıkan insanları 10-15 cm boyutlarına küçültme teknolojisi sonucunda, kendi stresli ve yoğun hayatlarından kaçmak üzere bunu denemeye karar veren Paul-Audrey çiftine odaklanıyor.

Alexander Payne‘in uzun süredir üzerinde çalıştığı bilim kurgu-komedi projesi Küçülen Hayatlar, Venedik Film Festivali’nde yaptığı prömiyerinin ardından ortalama puanlar almış olsa da, ilginç konusuyla dikkat çekmekte. Türkiye’de 5 Ocak 2018‘de gösterime girecek olan filmin ilginç konusu hakkında bilgi sahibi de olabileceğimiz ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz