Haberler

“Mamma Mia : Here We Go Again” Çekimlerine Başlandı !

2008 yapımı Mamma Mia! filminin gösterime girmesinden 10 yıl sonra Mamma Mia: Here We Go Again filminin çekimlerine sonunda başlandığı duyuruldu.

2008 senesinde Phyllida Lloyd‘un çektiği Mamma Mia, düğününe babasının da gelmesini isteyen fakat babasının kim olduğunu bilmeyen Sophie’nin (Amanda Seyfried), annesi Donna’nın (Meryl Streep) günlüklerini okuyarak üç olası babası olduğunu anlaması ve bu yüzden olası babaları Sam, Bill ve Harry’yi annesinden habersiz düğününe davet etmesi üzerine gelişen olayların anlatıldığı bir müzikal komediydi. Filmde baştan sona muhteşem ABBA parçalarıyla bu hikaye seyirciye aktarılmıştı.

2018’de gösterime girmesi beklenen Mamma Mia: Here We Go Again filminde ise bu sefer karakterlerin hem geçmişteki ilişkilerinin günümüze nasıl yansıdığının anlatılacağı tahmin ediliyor. Donna karakterinin gençliğini Lily James‘in canlandıracağı filmde, Sam (Pierce Brosnan) karakterinin gençliğini Jeremy Irvine, Bill (Stellan Skarsgard) karakterinin gençliğini Josh Dylan, Harry (Colin Firth) karakterinin gençliğini ise Hugh Skinner canlandıracak. Filmin yönetmen koltuğunda ise bu sefer Ol  Parker yer alıyor.

Ezgi Nur Ünlü
1989 senesinde dünyaya geldiğinden beri hayatı hep meraklı gözlerle izledi. Hayatı ve dünyayı izlerken bir yandan inşaat mühendisliği eğitimi aldıysa da sinemanın yeri onda hep ayrı oldu. Şu anda Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği Bölümü Ulaştırma Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisans eğitimine ve sinemadaki yenilikleri takip etmeye devam ediyor.

Yorum yaz